Imunita 1 kg

 
Zväčšiť
 

1 kg vrecko. Bylinná zmes pomáha podporovať normálne trávenie a funkciu žalúdka, udržuje normálnu funkciu črevného traktu, kde práve sídli významné množstvo buniek imunitného systému.

Dostupnosť Skladom
€15    
Kód tovaru 155
Značka Greenhorses
Kategória Byliny pre kone
 

Popis: Bylinná zmes pomáha podporovať normálne trávenie a funkciu žalúdka, udržuje normálnu funkciu črevného traktu, kde práve sídli významné množstvo buniek imunitného systému.

Dávkovanie: veľký kôň 30-50 g/den, pony 20-30 g/den

Príprava: Najvhodnejší je výluh 12 až 24 h v studenej vode, môže sa pred podaním zaliať horúcou vodou, najmä dušný kôň, ktorý by mal zároveň inhalovať, prípadne čaj lúhovaný aspoň 30 minút, suché bylinky majú nízky účinok. Prvé dni odporúčame podať polovičné množstvo, kedy si kôň zvykne na chuť a zároveň sa predíde včas prípadnej alergii.

Zloženie: Echinacea (Echinacea purpurová), Nechtík lekársky kvet, žihľava dvojdomá, púpava list, šípek, yzop, rakytník rešetliakový výlisky.

Doporučenie: K tejto zmesi na podporu imunity je veľmi vhodné zároveň použitie pestreca mariánskeho na dočistenie a regeneráciu pečene. V ponuke máme: pestrec výlisky.

Hmotnosť 1 kg