Detoxikačná zmes

 
Zväčšiť
 

Bylinná zmes detox 1 kg sáčok.

Dostupnosť Skladom
€14    
Kód tovaru 117
Značka Greenhorses
Kategória Byliny pre kone
 

Popis: výber bylín v detoxikačnej zmesi očistí lymfy, pečeň, obličky, upraví narušený metabolizmus, očistí telo toxínov, upraví trávenie a zvýši imunitu. Najvhodnejšie je jarné obdobie, ale aj na jeseň s prechodom na seno, je žiaduce aj po užití antibiotík alebo pre kone po rôznych chorobách očistiť telo nežiaducich toxínov a obnoviť správny metabolizmus a imunitu. Nedávajte tehotným a dojčiacim kobylám a koňom v športovej sezóne. Možné doping.

Dávkovanie: veľký kôň 30-50 g / deň, malý kôň, poník 15-30 g / deň

Príprava: najvhodnejšia je infúzia 12 až 24 hodín v studenej vode, môže sa pred podávaním naliať horúcou vodou, najmä duseným koňom, ktorý by sa mal súčasne inhalovať, alebo čaj infúziou najmenej 30 minút, suché byliny majú nízky účinok. V prvých dňoch sa odporúča dať polovicu sumy, keď sa kôň zvykne na chuť a súčasne sa vyhnúť možným alergiám v čase.

Zloženie: žihľava dvojdomá, túžobník, čakanka, púpava list, Eleutherococcus koreň, zlatobyľ, rakytník rešetliakový výliskov.

Odporúčame: táto detoxikačná zmes je veľmi vhodná súčasne s použitím mliečneho bodliaka na čistenie a regeneráciu pečene.

Hmotnosť 1 kg